bitcoin billionaire

Bitcoin Billionaire opinie: czy to oszustwo? Recenzja 2021

0 0
0 0
Read Time:2 Minute, 59 Second

Tak jak wiele innych takich systemów, które obiecują niebotyczne zyski w bardzo krótkim czasie, Bitcoin Billionaire jest oszustwem samym w sobie.

Z typową bezstronnością, która wyróżnia naszą pracę raportowania oszustw finansowych, dziś zamierzamy przyjrzeć się bliżej wszystkiemu, co ten samozwańczy broker oferuje swoim użytkownikom.

bitcoin billionaire game

Czy naprawdę możemy ufać Bitcoin Billionaire? Czy też, jak już wspomnieliśmy, jest to w rzeczywistości system, który nie ma nic do zaoferowania i oszukał już tysiące oszczędzających?

Nie mamy w zwyczaju lekkiego wydawania licencji na legalność lub oszustwo i dlatego zamierzamy przyjrzeć się temu bliżej, aby dać Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby zrozumieć, czy jest to oszustwo, czy nie.

Jeśli skontaktowałeś się z tą usługą lub jeśli – co jest o wiele bardziej prawdopodobne – natknąłeś się na jej nieodparte reklamy online, przeczytaj dalej, zanim przelejesz choćby jedno euro ze swojego konta.

Będziemy również porównywać oferty tego systemu z dużo bardziej wiarygodnymi brokerami, takimi jak FP Markets – brokerem certyfikowanym w Europie i pozbawionym podejrzeń.

TAK, MOŻNA INWESTOWAĆ W BITCOINA, ALE W ODPOWIEDNIM MIEJSCU I Z ODPOWIEDNIMI BROKERAMI

bitcoin billionaire

Po raz kolejny jesteśmy zmuszeni do oczyszczenia pola z potencjalnych nieporozumień. Chociaż jest wielu, którzy w to wierzą, nie jest prawdą, że bitcoin jest oszustwem. W rzeczywistości, jest to aktywo finansowe, jak każde inne i rozważenie inwestycji w niego jest co najmniej uzasadnione.

Nie wszyscy wiedzą, że aby prawidłowo inwestować w Bitcoina, trzeba wybrać dobrego brokera CFD. Istnieją pewne cechy, które pozwalają rozpoznać ten typ brokera:

  • Zawsze obecna licencja: mówimy tu o licencjach takich jak KNF – wydawanych przez polskie władze finansowe – które potwierdzają, że władze stale kontrolują zarówno kapitał firmy, jak i sposób jej działania.
  • Brokerzy tacy jak eToro (oficjalną stronę można znaleźć pod tym adresem) są licencjonowani i dlatego możemy być pewni ich rzetelności i uczciwości;

NO PROMISES: Nigdy nie znudzi nam się powtarzanie tego, naprawdę. Brokerzy nie są odpowiedzialni za Twoje zarobki i jeśli oferują Ci bezpośrednie inwestycje, lepiej uciekaj. Brokerzy, którzy pozwalają Ci handlować na rynku Bitcoin i innych kryptowalut nie mają na to licencji. IQ Option jest kolejnym legalnym i licencjonowanym brokerem i z pewnością nie zamierza doradzać Ci w sprawie inwestycji lub zarządzać nimi dla Ciebie;

Rzetelność sprawdzona przez lata na rynku: nie mamy nic przeciwko nowym agentom wchodzącym na rynek, ale w przypadku, gdy musimy powierzyć kapitał, który jest dla nas ważny, lepiej iść do tych, którzy udowodnili swoją uczciwość przez lata obecności na rynku.
Biorąc pod uwagę te proste punkty, można uniknąć oszustw w handlu online na własną rękę i poruszać się niezależnie w poszukiwaniu dobrego brokera lub pośrednika dla swoich inwestycji.

CZYM JEST BITCOIN BILLIONAIRE?

CZYM JEST BITCOIN BILLIONAIRE

Zacznijmy od tego, czym jest Bitcoin Billionaire. W sieci reklamuje się jako innowacyjny i zautomatyzowany system, który może pozwolić Ci zarobić tysiące euro bez robienia czegokolwiek.

Sekret? Rodzaj robota handlowego Bitcoin, który byłby w stanie zarządzać Twoimi inwestycjami i zarabiać pieniądze przez cały czas.

Zbyt szczodra obietnica, która niestety nadal przyciąga setki Polaków, którzy jak się później przekonamy, niestety zawsze tracili cały zainwestowany kapitał.

Teraz przejdźmy do tego, czym tak naprawdę jest Bitcoin Billionaire. Jest to system, który – przy współudziale pozbawionych skrupułów brokerów CFD – zwabia Cię na niezbyt mądre platformy, gdzie z punktu widzenia matematyki zawsze kończysz tracąc wszystko, co zainwestowałeś.

Jest to kompletny przekręt, który między innymi wykorzystuje modus operandi, który nie jest nowy i który był już wykorzystywany przez setki podobnych systemów oszustw.

System w oczywisty sposób wykorzystuje ogromną popularność Bitcoina, aby przyciągnąć ludzi, którzy marzą o łatwych pieniądzach. Rezultatem, jak zobaczymy w dalszej części naszego przewodnika, jest zawsze katastrofa finansowa.

Oczywiście nie ma to nic wspólnego z poważnymi brokerami, którzy działają legalnie i nie kłamią, bo ich na to nie stać.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %